Turneringer

Turnering 91 - Oslo - 2013-11-22

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Bibo Futsal
Sølv vanlig klasse Etterstad Futsal

Finale
Bibo FutsalEtterstad Futsal4-1
Semifinale
Bibo FutsalSofakameratene Futsal4-1
REMA 1000Etterstad Futsal1-2
Kvartfinale
Bibo FutsalSander Allstars4-1
Vestli I. FutsalSofakameratene Futsal0-1
Kambo FutsalREMA 10001-2
Etterstad Futsal7b2-1
1/8-finale
Bibo FutsalLa Cosa Nostra2-1
Sander AllstarsMöllerpågarna3-2
Hattrick Heroes / KvelloVestli I. Futsal1-2
Sofakameratene FutsalFC Piroozi3-1
TveitaKambo Futsal1-2
Døves FutsalREMA 10000-1
StovnerguttaEtterstad Futsal1-2
7bSinglettene3-2
1/16-finale
Fat ChicksBibo Futsal0-2
Team PotatosLa Cosa Nostra2-5
Sander AllstarsOutsiders 23-0
FC UROMöllerpågarna0-2
Veitvet SK FutsalHattrick Heroes / Kvello1-2
Vestli I. FutsalCzech3-0
ReveneSofakameratene Futsal0-2
Vi spilte på Janus FK, men ikke lengerFC Piroozi0-2
VeterinærstudenteneTveita2-3
Kambo FutsalBayer Bæverkosen2-1
Døves FutsalGolazo FK3-1
REMA 1000The Nemesis4-1
El ClasicoStovnergutta0-1
Etterstad FutsalDøves Futsal 22-0
7bJoga Bunito2-0
The SelfiesSinglettene1-5
Pulje 14
Bibo FutsalTveita2-0
Etterstad FutsalOSI Futsal7-0
NederlagBibo Futsal1-2
TveitaEtterstad Futsal1-1
OSI FutsalNederlag0-2
Bibo FutsalEtterstad Futsal0-1
TveitaOSI Futsal3-0
NederlagEtterstad Futsal1-2
Bibo FutsalOSI Futsal5-0
TveitaNederlag2-1
Pulje 13
OutsidersZlangens Engler4-2
La Cosa NostraFC Piroozi0-0
El ClasicoOutsiders3-1
Zlangens EnglerLa Cosa Nostra0-2
FC PirooziEl Clasico1-2
OutsidersLa Cosa Nostra0-1
Zlangens EnglerFC Piroozi3-1
El ClasicoLa Cosa Nostra2-2
OutsidersFC Piroozi3-5
Zlangens EnglerEl Clasico0-2
Pulje 12
Team AlefOutsiders 20-2
Mazloum FcREMA 10001-3
Sofakameratene FutsalTeam Alef2-0
Outsiders 2Mazloum Fc3-0
REMA 1000Sofakameratene Futsal2-0
Team AlefMazloum Fc0-2
Outsiders 2REMA 10000-3
Sofakameratene FutsalMazloum Fc1-0
Team AlefREMA 10000-2
Outsiders 2Sofakameratene Futsal2-0
Pulje 11
Døves FutsalPrikker3-0
The BabesUllern Mega Schwett1-4
MöllerpågarnaDøves Futsal0-0
PrikkerThe Babes2-0
Ullern Mega SchwettMöllerpågarna3-3
Døves FutsalThe Babes2-0
PrikkerUllern Mega Schwett2-1
MöllerpågarnaThe Babes3-0
Døves FutsalUllern Mega Schwett3-0
PrikkerMöllerpågarna1-2
Pulje 10
Ac Oslolan Etoile De Cuip St.GaleticosKambo Futsal0-2
ShottasHattrick Heroes / Kvello0-2
Balkan BoysAc Oslolan Etoile De Cuip St.Galeticos2-0
Kambo FutsalShottas2-2
Hattrick Heroes / KvelloBalkan Boys2-1
Ac Oslolan Etoile De Cuip St.GaleticosShottas0-2
Kambo FutsalHattrick Heroes / Kvello6-0
Balkan BoysShottas2-4
Ac Oslolan Etoile De Cuip St.GaleticosHattrick Heroes / Kvello0-2
Kambo FutsalBalkan Boys3-2
Pulje 9
SuperheroesBjørndal0-6
Team SwagThe Nemesis1-4
VeterinærstudenteneSuperheroes2-1
BjørndalTeam Swag1-0
The NemesisVeterinærstudentene1-1
SuperheroesTeam Swag5-1
BjørndalThe Nemesis3-0
VeterinærstudenteneTeam Swag1-0
SuperheroesThe Nemesis0-4
BjørndalVeterinærstudentene1-1
Pulje 8
No Name 2013Vi spilte på Janus FK, men ikke lenger1-2
Fetheim FCStovnergutta0-0
Eckhardts VennerNo Name 20130-5
Vi spilte på Janus FK, men ikke lengerFetheim FC0-1
StovnerguttaEckhardts Venner6-1
No Name 2013Fetheim FC1-0
Vi spilte på Janus FK, men ikke lengerStovnergutta1-0
Eckhardts VennerFetheim FC2-4
No Name 2013Stovnergutta1-3
Vi spilte på Janus FK, men ikke lengerEckhardts Venner1-3
Pulje 7
TrulserneBredestek0-2
Døves Futsal 2YouKnowMyName0-0
ReveneTrulserne2-0
BredestekDøves Futsal 20-1
YouKnowMyNameRevene0-1
TrulserneDøves Futsal 20-2
BredestekYouKnowMyName2-1
ReveneDøves Futsal 21-0
TrulserneYouKnowMyName0-2
BredestekRevene0-0
Pulje 6
Vestli I. FutsalJoga Bunito2-0
NESSLUNDINFSU Ballers1-1
CorneliskamerateneVestli I. Futsal0-1
Joga BunitoNESSLUNDIN5-2
FSU BallersCorneliskameratene3-2
Vestli I. FutsalNESSLUNDIN2-1
Joga BunitoFSU Ballers5-5
CorneliskamerateneNESSLUNDIN1-1
Vestli I. FutsalFSU Ballers2-2
Joga BunitoCorneliskameratene3-2
Pulje 5
Real Oslo C.F.Tawfiiq2-0
SingletteneVeitvet SK Futsal0-1
M.I.B FutsalReal Oslo C.F.1-1
TawfiiqSinglettene1-2
Veitvet SK FutsalM.I.B Futsal2-0
Real Oslo C.F.Singlettene1-2
TawfiiqVeitvet SK Futsal1-4
M.I.B FutsalSinglettene2-2
Real Oslo C.F.Veitvet SK Futsal0-2
TawfiiqM.I.B Futsal0-2
Pulje 4
FC UROThe Selfies2-1
Team SviktTeam 70-10
Los PambosFC URO0-4
The SelfiesTeam Svikt3-0
Team 7Los Pambos5-0
FC UROTeam Svikt9-0
The SelfiesTeam 74-0
Los PambosTeam Svikt4-0
FC UROTeam 72-2
The SelfiesLos Pambos4-2
Pulje 3
CzechÀguias1-1
7bSander Allstars1-2
Energie OsloCzech1-2
Àguias7b1-3
Sander AllstarsEnergie Oslo1-0
Czech7b1-3
ÀguiasSander Allstars0-6
Energie Oslo7b0-2
CzechSander Allstars1-3
ÀguiasEnergie Oslo0-2
Pulje 2
Old GeezersBayer Bæverkosen0-2
Team Potatos4Subsea7-0
Viva La VestbyOld Geezers0-2
Bayer BæverkosenTeam Potatos2-5
4SubseaViva La Vestby1-6
Old GeezersTeam Potatos0-2
Bayer Bæverkosen4Subsea7-1
Viva La VestbyTeam Potatos0-3
Old Geezers4Subsea0-2
Bayer BæverkosenViva La Vestby4-1
Pulje 1
Legen, wait for it, dary FK.Golazo FK1-3
Biri Bær & TobakkThe Pelicans0-0
Fat ChicksLegen, wait for it, dary FK.6-0
Golazo FKBiri Bær & Tobakk1-0
The PelicansFat Chicks0-4
Legen, wait for it, dary FK.Biri Bær & Tobakk0-3
Golazo FKThe Pelicans2-0
Fat ChicksBiri Bær & Tobakk3-1
Legen, wait for it, dary FK.The Pelicans3-1
Golazo FKFat Chicks1-6