Turneringer

Turnering 76 - Stavanger - 2013-11-22

Arena Ynglingehallen

Vinner vanlig klasse Fallom
Sølv vanlig klasse vre Steinar Futsal(tidl.Ganddal)

Finale
FallomØvre Steinar Futsal(tidl.Ganddal)5-0
Semifinale
DukatiFallom2-3
Øvre Steinar Futsal(tidl.Ganddal)Selma futsal3-2
Kvartfinale
RassnilsDukati1-3
8 venner og MagnusFallom1-4
Øvre Steinar Futsal(tidl.Ganddal)BISERI2-1
Selma futsalBeste venner1-0
1/8-finale
RassnilsKongemenn1-0
U-landslagetDukati0-1
Tasta 28 venner og Magnus0-2
FallomGuttakrutt Stavanger2-1
Afghan FutsalØvre Steinar Futsal(tidl.Ganddal)0-6
BISERISoulja Boiz2-0
Selma futsalNordschleife1-0
Beste vennerJåttålona2-0
Pulje 7
1-2-3 Rogaland FutsalØvre Steinar Futsal(tidl.Ganddal)0-2
KongemennSelma futsal1-1
Psychotic Hamsters1-2-3 Rogaland Futsal2-0
Øvre Steinar Futsal(tidl.Ganddal)Kongemenn0-0
Selma futsalPsychotic Hamsters5-0
1-2-3 Rogaland FutsalKongemenn0-2
Øvre Steinar Futsal(tidl.Ganddal)Selma futsal0-2
Psychotic HamstersKongemenn0-5
1-2-3 Rogaland FutsalSelma futsal0-2
Øvre Steinar Futsal(tidl.Ganddal)Psychotic Hamsters1-0
Pulje 6
DukatiAstana7-0
The Mental BreakdownsSola Airport1-1
BISERIDukati0-0
AstanaThe Mental Breakdowns1-5
Sola AirportBISERI0-4
DukatiThe Mental Breakdowns3-0
AstanaSola Airport1-2
BISERIThe Mental Breakdowns1-0
DukatiSola Airport6-0
AstanaBISERI1-6
Pulje 5
Gann 1 2011Gann 2 20112-2
JokerAfghan Futsal2-2
8 venner og MagnusGann 1 20113-1
Gann 2 2011Joker1-6
Afghan Futsal8 venner og Magnus2-0
Gann 1 2011Joker0-3
Gann 2 2011Afghan Futsal1-7
8 venner og MagnusJoker4-3
Gann 1 2011Afghan Futsal0-6
Gann 2 20118 venner og Magnus0-11
Pulje 4
Soulja BoizFallom0-2
BrasileirosLets Be0-3
Hidra FutsalSoulja Boiz0-0
FallomBrasileiros2-0
Lets BeHidra Futsal1-0
Soulja BoizBrasileiros8-0
FallomLets Be4-1
Hidra FutsalBrasileiros2-0
Soulja BoizLets Be2-1
FallomHidra Futsal6-0
Pulje 3
Sleivspark ILNordschleife0-0
Tasta 2Tour de Fisse3-0
PannamakersSleivspark IL1-4
NordschleifeTasta 21-1
Tour de FissePannamakers1-3
Sleivspark ILTasta 20-2
NordschleifeTour de Fisse4-2
PannamakersTasta 22-4
Sleivspark ILTour de Fisse2-1
NordschleifePannamakers3-1
Pulje 2
U-landslagetGuttakrutt Stavanger5-1
Sila Futsal RogalandAFG Sandnes2-0
JåttålonaU-landslaget0-3
Guttakrutt StavangerSila Futsal Rogaland4-0
AFG SandnesJåttålona0-2
U-landslagetSila Futsal Rogaland4-0
Guttakrutt StavangerAFG Sandnes2-0
JåttålonaSila Futsal Rogaland0-0
U-landslagetAFG Sandnes2-0
Guttakrutt StavangerJåttålona0-3
Pulje 1
Gurka FutsalBeste venner2-0
RassnilsTre Kronor2-1
Young boys 2011Gurka Futsal2-1
Beste vennerRassnils2-4
Tre KronorYoung boys 20111-0
Gurka FutsalRassnils1-2
Beste vennerTre Kronor2-0
Young boys 2011Rassnils0-1
Gurka FutsalTre Kronor1-2
Beste vennerYoung boys 20114-3