Turneringer

Turnering 94 - Oslo - 2014-01-17

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Etterstad Futsal
Sølv vanlig klasse Ralph Futsal ASA

Finale
Ralph Futsal ASAEtterstad Futsal0-2
Semifinale
Ralph Futsal ASAFutsalforeningen Bølerbrua4-1
Los BandolerosEtterstad Futsal0-2
Kvartfinale
Fat CampRalph Futsal ASA2-4
StovnerguttaFutsalforeningen Bølerbrua0-1
Los BandolerosEnergie Oslo (tidl.Kvernb.miljøbhg)2-0
Etterstad FutsalVri Kula3-1
1/8-finale
Fat CampLøkka 20135-0
Kambo FutsalRalph Futsal ASA1-2
StovnerguttaTeam NordØst4-0
Futsalforeningen BølerbruaNESSLUNDIN5-1
Rasta RoversLos Bandoleros1-2
Energie Oslo (tidl.Kvernb.miljøbhg)All Stars Ringerike2-1
El ClasicoEtterstad Futsal0-2
Vri KulaVeitvet SK Futsal1-0
1/16-finale
Fat CampTeam 72-0
FC UROLøkka 20130-2
Opprinnelig Lyn 96Kambo Futsal2-7
Ralph Futsal ASAFm Sjerne Akademiet1-0
Søta-brorStovnergutta1-4
Team NordØstFC Nummidalen2-0
Futsalforeningen BølerbruaMöllerpågarna2-0
NESSLUNDINSri Lanka1-0
Team UseriøsRasta Rovers0-2
Los BandolerosOld Geezers3-1
Old TalentsEnergie Oslo (tidl.Kvernb.miljøbhg)1-3
Bibo FutsalAll Stars Ringerike1-4
El ClasicoCorneliskameratene5-0
Etterstad FutsalHaugetun Futsal3-2
Vri KulaFSU Ballers4-1
Veitvet SK FutsalU.T Futsal (tidl.Bakrus)4-0
Pulje 14
Etterstad FutsalThe Boys0-2
Team 7Utrent FC3-1
Rasta RoversEtterstad Futsal2-0
The BoysTeam 71-3
Utrent FCRasta Rovers0-2
Etterstad FutsalTeam 70-2
The BoysUtrent FC6-1
Rasta RoversTeam 72-1
Etterstad FutsalUtrent FC0-2
The BoysRasta Rovers3-2
Pulje 13
PilsEl Clasico0-3
Hønefoss FutsalSri Lanka2-2
Løkka 2013Pils1-0
El ClasicoHønefoss Futsal2-0
Sri LankaLøkka 20130-0
PilsHønefoss Futsal1-2
El ClasicoSri Lanka0-0
Løkka 2013Hønefoss Futsal1-0
PilsSri Lanka1-3
El ClasicoLøkka 20134-1
Pulje 12
MöllerpågarnaOSI Futsal1-1
Colo Colo 08Bibo Futsal1-3
Kambo FutsalMöllerpågarna1-1
OSI FutsalColo Colo 082-1
Bibo FutsalKambo Futsal2-2
MöllerpågarnaColo Colo 082-1
OSI FutsalBibo Futsal0-3
Kambo FutsalColo Colo 084-0
MöllerpågarnaBibo Futsal0-3
OSI FutsalKambo Futsal1-5
Pulje 11
A-laget OsloOppsal 7er2-5
Fm Sjerne AkademietOld Talents1-4
Torjers DisiplerA-laget Oslo4-1
Oppsal 7erFm Sjerne Akademiet1-6
Old TalentsTorjers Disipler3-2
A-laget OsloFm Sjerne Akademiet0-5
Oppsal 7erOld Talents1-2
Torjers DisiplerFm Sjerne Akademiet0-5
A-laget OsloOld Talents2-5
Oppsal 7erTorjers Disipler1-9
Pulje 10
MultivitaminStovnergutta0-1
Sucuk deluxeAlex Oxlades Chambermaids0-1
Los BandolerosMultivitamin4-1
StovnerguttaSucuk deluxe3-1
Alex Oxlades ChambermaidsLos Bandoleros0-1
MultivitaminSucuk deluxe0-2
StovnerguttaAlex Oxlades Chambermaids3-1
Los BandolerosSucuk deluxe4-2
MultivitaminAlex Oxlades Chambermaids1-1
StovnerguttaLos Bandoleros1-3
Pulje 9
Shottas8 guys 1 cup5-0
SordalTeam Useriøs2-4
All Stars RingerikeShottas2-1
8 guys 1 cupSordal2-3
Team UseriøsAll Stars Ringerike3-3
ShottasSordal5-2
8 guys 1 cupTeam Useriøs0-2
All Stars RingerikeSordal1-3
ShottasTeam Useriøs3-4
8 guys 1 cupAll Stars Ringerike0-5
Pulje 8
NummibitchesAmatørene 20141-0
NESSLUNDINRoligDinho4-0
CorneliskamerateneNummibitches5-2
Amatørene 2014NESSLUNDIN0-1
RoligDinhoCorneliskameratene1-0
NummibitchesNESSLUNDIN0-4
Amatørene 2014RoligDinho0-4
CorneliskamerateneNESSLUNDIN0-3
NummibitchesRoligDinho2-1
Amatørene 2014Corneliskameratene1-8
Pulje 7
Futsalforeningen BølerbruaHaugetun Futsal2-2
Forza Oppsal 2Tamil Dragons3-0
PartysvenskeneFutsalforeningen Bølerbrua1-5
Haugetun FutsalForza Oppsal 23-1
Tamil DragonsPartysvenskene0-3
Futsalforeningen BølerbruaForza Oppsal 24-1
Haugetun FutsalTamil Dragons3-0
PartysvenskeneForza Oppsal 22-1
Futsalforeningen BølerbruaTamil Dragons4-1
Haugetun FutsalPartysvenskene4-1
Pulje 6
Nummidalen ILTeam NordØst0-10
FSU BallersNTG Sjakk på villspor3-0
FossballNummidalen IL4-0
Team NordØstFSU Ballers3-0
NTG Sjakk på villsporFossball0-0
Nummidalen ILFSU Ballers0-4
Team NordØstNTG Sjakk på villspor10-0
FossballFSU Ballers1-4
Nummidalen ILNTG Sjakk på villspor1-2
Team NordØstFossball4-0
Pulje 5
Rajo FcU.T Futsal (tidl.Bakrus)2-1
Jardar SharknadosMundial XL1-2
Søta-brorRajo Fc2-0
U.T Futsal (tidl.Bakrus)Jardar Sharknados5-0
Mundial XLSøta-bror1-8
Rajo FcJardar Sharknados3-0
U.T Futsal (tidl.Bakrus)Mundial XL3-1
Søta-brorJardar Sharknados9-0
Rajo FcMundial XL2-0
U.T Futsal (tidl.Bakrus)Søta-bror1-0
Pulje 4
Tigers OsloØrn Kristiania3-2
Ralph Futsal ASAVeitvet SK Futsal0-0
Tekkers CityTigers Oslo1-1
Ørn KristianiaRalph Futsal ASA1-4
Veitvet SK FutsalTekkers City2-0
Tigers OsloRalph Futsal ASA2-3
Ørn KristianiaVeitvet SK Futsal0-2
Tekkers CityRalph Futsal ASA4-2
Tigers OsloVeitvet SK Futsal0-1
Ørn KristianiaTekkers City5-1
Pulje 3
Biri Bær & TobakkFC Nummidalen1-4
CzechVri Kula1-5
Opprinnelig Lyn 96Biri Bær & Tobakk3-0
FC NummidalenCzech3-3
Vri KulaOpprinnelig Lyn 962-2
Biri Bær & TobakkCzech0-1
FC NummidalenVri Kula3-3
Opprinnelig Lyn 96Czech4-2
Biri Bær & TobakkVri Kula0-4
FC NummidalenOpprinnelig Lyn 961-3
Pulje 2
Old GeezersGolazo FK3-1
Legen, wait for it, dary FK.Gutta 20141-2
FC UROOld Geezers2-1
Golazo FKLegen, wait for it, dary FK.2-0
Gutta 2014FC URO0-2
Old GeezersLegen, wait for it, dary FK.6-0
Golazo FKGutta 20141-3
FC UROLegen, wait for it, dary FK.7-1
Old GeezersGutta 20146-1
Golazo FKFC URO1-4
Pulje 1
Fat CampHæppe Feet7-0
Sleivdal JrVeggen1-1
Energie Oslo (tidl.Kvernb.miljøbhg)Fat Camp1-1
Hæppe FeetSleivdal Jr1-1
VeggenEnergie Oslo (tidl.Kvernb.miljøbhg)2-3
Fat CampSleivdal Jr7-0
Hæppe FeetVeggen1-2
Energie Oslo (tidl.Kvernb.miljøbhg)Sleivdal Jr9-2
Fat CampVeggen6-2
Hæppe FeetEnergie Oslo (tidl.Kvernb.miljøbhg)2-0