Turneringer

Turnering 95 - Oslo - 2014-02-14

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Etterstad Futsal
Sølv vanlig klasse Energie Oslo (tidl.Kvernb.miljbhg)

Finale
Energie Oslo (tidl.Kvernb.miljøbhg)Etterstad Futsal0-7
Semifinale
Energie Oslo (tidl.Kvernb.miljøbhg)Team 71-0
Etterstad FutsalFrigg Jr3-0
Kvartfinale
Los BandolerosEnergie Oslo (tidl.Kvernb.miljøbhg)0-1
El ClasicoTeam 71-4
Veitvet SK FutsalEtterstad Futsal0-3
FC ItaljensvennarFrigg Jr0-1
1/8-finale
Veitvet rs Futsal 2Los Bandoleros0-2
Energie Oslo (tidl.Kvernb.miljøbhg)Sucuk deluxe7-1
Futsalforeningen BølerbruaEl Clasico1-3
Team 7The Monstars4-0
Veitvet SK FutsalMöllerpågarna1-0
LøgnaslagetEtterstad Futsal1-2
FC ItaljensvennarBear Walley1-0
Oslo United 2014Frigg Jr0-3
1/16-finale
Dynamo DiggesenVeitvet rs Futsal 21-2
Gralaksan OsloLos Bandoleros0-1
Energie Oslo (tidl.Kvernb.miljøbhg)U.T Futsal (tidl.Bakrus)3-1
BukakasSucuk deluxe0-1
Futsalforeningen BølerbruaFC Piroozi1-0
Just AboveEl Clasico2-5
Team 7Kambo Futsal4-3
The MonstarsChavales2-1
Veitvet SK FutsalFossball2-0
MöllerpågarnaHolmlia Barnehage2-0
LøgnaslagetTeam Useriøs2-1
Etterstad FutsalGøtta2-0
FC ItaljensvennarThe Babes1-0
Bear WalleyStovnergutta3-1
Oslo United 2014Sami Swoi2-1
ØsterdalsjønnFrigg Jr0-4
Pulje 12
Bibo FutsalEtterstad Futsal0-2
Veitvet rs Futsal 2FC Piroozi5-0
FC HamvatanBibo Futsal2-0
Etterstad FutsalVeitvet rs Futsal 22-0
FC PirooziFC Hamvatan6-0
Bibo FutsalVeitvet rs Futsal 20-2
Etterstad FutsalFC Piroozi3-0
FC HamvatanVeitvet rs Futsal 20-5
Bibo FutsalFC Piroozi0-2
Etterstad FutsalFC Hamvatan3-2
Pulje 11
LøgnaslagetLøkka 20141-0
Los BandolerosPartysvenskene4-0
El ClasicoLøgnaslaget0-1
Løkka 2014Los Bandoleros1-1
PartysvenskeneEl Clasico2-6
LøgnaslagetLos Bandoleros1-1
Løkka 2014Partysvenskene1-3
El ClasicoLos Bandoleros2-4
LøgnaslagetPartysvenskene7-0
Løkka 2014El Clasico0-2
Pulje 10
MöllerpågarnaLiverpool 20146-0
U.T Futsal (tidl.Bakrus)Old Geezers2-0
Kambo FutsalMöllerpågarna1-1
Liverpool 2014U.T Futsal (tidl.Bakrus)0-9
Old GeezersKambo Futsal0-2
MöllerpågarnaU.T Futsal (tidl.Bakrus)1-0
Liverpool 2014Old Geezers2-0
Kambo FutsalU.T Futsal (tidl.Bakrus)1-2
MöllerpågarnaOld Geezers2-0
Liverpool 2014Kambo Futsal1-11
Pulje 9
Sucuk deluxeChavales2-2
Mushtaqs gaylordsA-laget Oslo0-2
Veitvet SK FutsalSucuk deluxe2-2
ChavalesMushtaqs gaylords2-0
A-laget OsloVeitvet SK Futsal1-2
Sucuk deluxeMushtaqs gaylords2-0
ChavalesA-laget Oslo3-0
Veitvet SK FutsalMushtaqs gaylords2-0
Sucuk deluxeA-laget Oslo1-0
ChavalesVeitvet SK Futsal0-1
Pulje 8
8 guys 1 cupGolazo FK0-2
The MonstarsThe Babes4-0
FSU Ballers8 guys 1 cup2-0
Golazo FKThe Monstars2-4
The BabesFSU Ballers1-1
8 guys 1 cupThe Monstars0-2
Golazo FKThe Babes2-4
FSU BallersThe Monstars0-2
8 guys 1 cupThe Babes0-2
Golazo FKFSU Ballers2-1
Pulje 7
Herskabelig i eftertidStovnergutta2-3
Ralph Futsal ASATeam 74-2
ShottasHerskabelig i eftertid1-3
StovnerguttaRalph Futsal ASA3-0
Team 7Shottas4-3
Herskabelig i eftertidRalph Futsal ASA2-4
StovnerguttaTeam 72-4
ShottasRalph Futsal ASA0-2
Herskabelig i eftertidTeam 72-8
StovnerguttaShottas8-5
Pulje 6
Amatørene 2014Frigg Jenter3-8
Legen, wait for it, dary FK.Just Above0-5
Sami SwoiAmatørene 20145-0
Frigg JenterLegen, wait for it, dary FK.1-0
Just AboveSami Swoi3-0
Amatørene 2014Legen, wait for it, dary FK.0-0
Frigg JenterJust Above1-5
Sami SwoiLegen, wait for it, dary FK.2-0
Amatørene 2014Just Above1-6
Frigg JenterSami Swoi0-4
Pulje 5
Frigg JrSjakkMatt Oslo2-0
Hauger FutsalFutsalforeningen Bølerbrua0-4
Flappy Birds FCFrigg Jr0-1
SjakkMatt OsloHauger Futsal7-0
Futsalforeningen BølerbruaFlappy Birds FC2-0
Frigg JrHauger Futsal5-2
SjakkMatt OsloFutsalforeningen Bølerbrua1-2
Flappy Birds FCHauger Futsal9-0
Frigg JrFutsalforeningen Bølerbrua0-1
SjakkMatt OsloFlappy Birds FC0-3
Pulje 4
FossballKewell 20144-1
ØsterdalsjønnBukakas1-1
NESSLUNDINFossball1-1
Kewell 2014Østerdalsjønn1-1
BukakasNESSLUNDIN1-0
FossballØsterdalsjønn0-5
Kewell 2014Bukakas1-1
NESSLUNDINØsterdalsjønn0-1
FossballBukakas0-5
Kewell 2014NESSLUNDIN1-1
Pulje 3
Oslo United 2014Energie Oslo (tidl.Kvernb.miljøbhg)0-3
Jardar StallionsHolmlia Barnehage0-3
black-GunnersOslo United 20143-2
Energie Oslo (tidl.Kvernb.miljøbhg)Jardar Stallions3-1
Holmlia Barnehageblack-Gunners3-3
Oslo United 2014Jardar Stallions3-1
Energie Oslo (tidl.Kvernb.miljøbhg)Holmlia Barnehage2-0
black-GunnersJardar Stallions1-2
Oslo United 2014Holmlia Barnehage5-0
Energie Oslo (tidl.Kvernb.miljøbhg)black-Gunners7-1
Pulje 2
Team UseriøsUlven Fotball5-3
Gralaksan OsloBear Walley2-0
Fc PalopsTeam Useriøs1-1
Ulven FotballGralaksan Oslo2-4
Bear WalleyFc Palops1-0
Team UseriøsGralaksan Oslo2-1
Ulven FotballBear Walley0-4
Fc PalopsGralaksan Oslo0-5
Team UseriøsBear Walley2-4
Ulven FotballFc Palops2-3
Pulje 1
FC Italjensvennar0-2
FC URODynamo Diggesen0-1
Gøtta2-0
FC ItaljensvennarFC URO3-1
Dynamo DiggesenGøtta2-0
FC URO0-2
FC ItaljensvennarDynamo Diggesen1-3
GøttaFC URO1-0
Dynamo Diggesen0-2
FC ItaljensvennarGøtta0-0