Turneringer

Turnering 54 - Trondheim - 2014-10-17

Arena Nidelvhallen

Vinner vanlig klasse Valø aka Messi (tidl.Ratzeputz Futsal)
Sølv vanlig klasse N'koloKolo

Finale
Valø aka Messi (tidl.Ratzeputz Futsal)N'koloKolo2-1
Semifinale
Valø aka Messi (tidl.Ratzeputz Futsal)Team Fivert3-2
Melhus FutsalN'koloKolo3-6
Kvartfinale
Othilienborg FutsalValø aka Messi (tidl.Ratzeputz Futsal)2-3
EnglandTeam Fivert0-2
KaozkamerateneMelhus Futsal0-1
Posten 09N'koloKolo0-1
1/8-finale
Fruity MarmeladezOthilienborg Futsal0-3
Valø aka Messi (tidl.Ratzeputz Futsal)Ragazzi2-0
EnglandBatong Juniors3-1
Djerv Dvergbjerk HFCTeam Fivert1-2
FC Svare & BergKaozkameratene0-1
Melhus FutsalKulekameratene Futsal1-0
RøstuminatorsPosten 091-3
N'koloKoloNamsos Broncos1-0
Pulje 8
Othilienborg FutsalJoga Bonitos Tr.heim2-0
Tåblæser FutsalCitrus2-0
N'koloKoloOthilienborg Futsal2-1
Joga Bonitos Tr.heimTåblæser Futsal5-2
CitrusN'koloKolo0-2
Othilienborg FutsalTåblæser Futsal1-0
Joga Bonitos Tr.heimCitrus2-0
N'koloKoloTåblæser Futsal5-0
Othilienborg FutsalCitrus2-0
Joga Bonitos Tr.heimN'koloKolo1-4
Pulje 7
RøstuminatorsRagazzi3-1
RagazziFarlig Tversover 20146-1
Farlig Tversover 2014Røstuminators0-7
RøstuminatorsRagazzi1-0
RagazziFarlig Tversover 20145-1
Farlig Tversover 2014Røstuminators5-0
Pulje 6
Melhus FutsalBatong Juniors1-0
Fett å bakels drekkalagLengderetning0-3
Tiller AthleticMelhus Futsal0-3
Batong JuniorsFett å bakels drekkalag11-1
LengderetningTiller Athletic2-1
Melhus FutsalFett å bakels drekkalag6-0
Batong JuniorsLengderetning6-1
Tiller AthleticFett å bakels drekkalag4-0
Melhus FutsalLengderetning7-0
Batong JuniorsTiller Athletic5-0
Pulje 5
Team FivertCSKA Malvik2-1
CSKA MalvikFC Svare & Berg4-1
FC Svare & BergTeam Fivert1-1
CSKA MalvikTeam Fivert2-4
FC Svare & BergTeam Fivert2-1
FC Svare & BergCSKA Malvik1-0
Pulje 4
Djerv Dvergbjerk HFCKaozkameratene2-1
Erik Kjørens JulebordFeliz Gym Community1-2
Super Robot Monkey TeamDjerv Dvergbjerk HFC2-3
KaozkamerateneErik Kjørens Julebord4-2
Feliz Gym CommunitySuper Robot Monkey Team2-0
Djerv Dvergbjerk HFCErik Kjørens Julebord1-1
KaozkamerateneFeliz Gym Community1-0
Super Robot Monkey TeamErik Kjørens Julebord3-1
Djerv Dvergbjerk HFCFeliz Gym Community3-0
KaozkamerateneSuper Robot Monkey Team0-1
Pulje 3
Kulekameratene FutsalFritt Fall1-0
EnglandKingos2-1
Ozonlaget 2013Kulekameratene Futsal0-3
Fritt FallEngland1-2
KingosOzonlaget 20136-0
Kulekameratene FutsalEngland0-4
Fritt FallKingos2-1
Ozonlaget 2013England0-3
Kulekameratene FutsalKingos2-0
Fritt FallOzonlaget 20134-1
Pulje 2
OIL GalaxyPosten 092-1
FC JonasBring Cargo4-1
Valø aka Messi (tidl.Ratzeputz Futsal)OIL Galaxy4-0
Posten 09FC Jonas4-1
Bring CargoValø aka Messi (tidl.Ratzeputz Futsal)0-4
OIL GalaxyFC Jonas3-0
Posten 09Bring Cargo5-3
Valø aka Messi (tidl.Ratzeputz Futsal)FC Jonas3-2
OIL GalaxyBring Cargo7-2
Posten 09Valø aka Messi (tidl.Ratzeputz Futsal)3-2
Pulje 1
Namsos BroncosNils Gym2-1
Fruity MarmeladezFredrikshald Vorspiel Club1-1
FC HermandadNamsos Broncos0-2
Nils GymFruity Marmeladez0-1
Fredrikshald Vorspiel ClubFC Hermandad2-2
Namsos BroncosFruity Marmeladez1-2
Nils GymFredrikshald Vorspiel Club0-1
FC HermandadFruity Marmeladez0-4
Namsos BroncosFredrikshald Vorspiel Club1-1
Nils GymFC Hermandad1-0