Turneringer

Turnering 57 - Trondheim - 2014-12-12

Arena Nidelvhallen

Vinner vanlig klasse Team Fivert
Sølv vanlig klasse N'koloKolo

Finale
N'koloKoloTeam Fivert1-3
Semifinale
N'koloKoloSuper Robot Monkey Team3-0
Team FivertSerie A1-0
Kvartfinale
Garstad$ utvalgteN'koloKolo1-2
Ren Bredde FCSuper Robot Monkey Team2-3
Team FivertJoga Bonitos Tr.heim2-1
RagazziSerie A0-2
1/8-finale
Garstad$ utvalgteTiempo Futsal4-1
N'koloKoloTepa Futsal1-0
Fritt FallRen Bredde FC1-3
Super Robot Monkey TeamTingveien FC2-0
Team FivertLekent 20114-1
Joga Bonitos Tr.heimJallafutsal2-0
RagazziErik Kjørens Julebord4-2
Serie AOIL Galaxy2-1
Pulje 7
Tiempo FutsalNamsos Broncos2-1
RagazziFredrikshald Vorspiel Club1-1
Tiempo Futsal0-0
Namsos BroncosRagazzi1-3
Fredrikshald Vorspiel Club0-0
Tiempo FutsalRagazzi2-0
Namsos BroncosFredrikshald Vorspiel Club0-0
Ragazzi0-0
Tiempo FutsalFredrikshald Vorspiel Club4-3
Namsos Broncos0-0
Pulje 6
Jp's utvalgteGreenpool 26-1
Lekent 2011Joga Bonitos Tr.heim0-4
Tepa FutsalJp's utvalgte5-2
Greenpool 2Lekent 20110-1
Joga Bonitos Tr.heimTepa Futsal5-0
Jp's utvalgteLekent 20111-4
Greenpool 2Joga Bonitos Tr.heim1-13
Tepa FutsalLekent 20113-1
Jp's utvalgteJoga Bonitos Tr.heim0-8
Greenpool 2Tepa Futsal1-7
Pulje 5
Team FivertFK Sylfrekk9-0
Ren Bredde FCGreenpool6-3
Wealdstone RaidersTeam Fivert0-3
FK SylfrekkRen Bredde FC0-4
GreenpoolWealdstone Raiders3-2
Team FivertRen Bredde FC5-1
FK SylfrekkGreenpool0-5
Wealdstone RaidersRen Bredde FC2-7
Team FivertGreenpool8-2
FK SylfrekkWealdstone Raiders1-2
Pulje 4
Black & White2-0
JallafutsalBlod, svette og null grining11-0
Super Robot Monkey TeamBlack & White4-0
Jallafutsal0-2
Blod, svette og null griningSuper Robot Monkey Team0-13
Black & WhiteJallafutsal0-2
Blod, svette og null grining0-2
Super Robot Monkey TeamJallafutsal3-2
Black & WhiteBlod, svette og null grining4-2
Super Robot Monkey Team0-2
Pulje 3
Erik Kjørens Julebordxscala team2-0
Fritt FallRomanticas boys1-0
JentelagetErik Kjørens Julebord0-10
xscala teamFritt Fall0-2
Romanticas boysJentelaget10-1
Erik Kjørens JulebordFritt Fall1-2
xscala teamRomanticas boys0-2
JentelagetFritt Fall0-8
Erik Kjørens JulebordRomanticas boys3-0
xscala teamJentelaget0-2
Pulje 2
OIL GalaxyN'koloKolo2-3
RøstuminatorsPol og spring3-0
Tingveien FCOIL Galaxy0-2
N'koloKoloRøstuminators1-0
Pol og springTingveien FC1-2
OIL GalaxyRøstuminators5-1
N'koloKoloPol og spring7-1
Tingveien FCRøstuminators4-2
OIL GalaxyPol og spring5-0
N'koloKoloTingveien FC6-1
Pulje 1
Garstad$ utvalgteValø aka Messi (tidl.Ratzeputz Futsal)5-4
Troll FootballNils Gym1-4
Serie AGarstad$ utvalgte1-2
Valø aka Messi (tidl.Ratzeputz Futsal)Troll Football5-1
Nils GymSerie A1-2
Garstad$ utvalgteTroll Football7-2
Valø aka Messi (tidl.Ratzeputz Futsal)Nils Gym1-0
Serie ATroll Football12-0
Garstad$ utvalgteNils Gym1-2
Valø aka Messi (tidl.Ratzeputz Futsal)Serie A2-2