Turneringer

Turnering 101 - Oslo - 2014-12-12

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Kambo Futsal
Sølv vanlig klasse Stovnergutta

Finale
StovnerguttaKambo Futsal0-3
Semifinale
Ett poengStovnergutta0-1
Kambo FutsalSpellagå 20145-0
Kvartfinale
Dynamo DiggesenEtt poeng0-1
FC Brazzers OsloStovnergutta0-3
Bønder i byenKambo Futsal1-2
Spellagå 2014Young Money1-0
1/8-finale
Dynamo DiggesenKeeg2-0
De som egentlig vant (tidl.Forsvarsk.)Ett poeng0-3
FC Brazzers OsloFrigg Jr Rød7-2
Energie Oslo (tidl.Kvernb.miljøbhg)Stovnergutta0-1
FrikktatorsBønder i byen0-5
Cica FutsalKambo Futsal0-1
Spellagå 2014Øst Futsal3-2
Vestkantens utvalgteYoung Money0-5
1/16-finale
Dynamo DiggesenVeitvet SK Futsal4-1
KeegPanenka4-1
Eddie AthleticDe som egentlig vant (tidl.Forsvarsk.)1-2
Ett poengNapoli2-0
FC Brazzers OsloNFA Legends1-0
De TilfeldigeFrigg Jr Rød0-1
Fantasy FutsalEnergie Oslo (tidl.Kvernb.miljøbhg)0-2
StovnerguttaNorrisman2-0
NabolagetFrikktators2-3
Bønder i byenGodfoten BK4-3
Cica FutsalSleivdal4-0
Kambo FutsalFC Sharks4-0
ØL UnitedSpellagå 20141-5
Øst FutsalBeast Coast FK3-0
Nero Tattoo F.C.Vestkantens utvalgte2-3
Young MoneyØsterdalsjønn2-0
Pulje 12
Hønefoss FutsalVeitvet SK Futsal2-2
Frigg Jr HvitNFA Legends0-1
Kambo FutsalHønefoss Futsal1-0
Veitvet SK FutsalFrigg Jr Hvit2-1
NFA LegendsKambo Futsal1-4
Hønefoss FutsalFrigg Jr Hvit1-2
Veitvet SK FutsalNFA Legends2-2
Kambo FutsalFrigg Jr Hvit2-1
Hønefoss FutsalNFA Legends0-5
Veitvet SK FutsalKambo Futsal1-0
Pulje 11
Frigg Jr RødCica Futsal0-2
PanenkaFrigg Jr Rød3-6
Cica FutsalPanenka1-1
Frigg Jr RødCica Futsal0-3
PanenkaFrigg Jr Rød3-2
Cica FutsalPanenka3-0
Pulje 10
Frigg Jr BlåDe som egentlig vant (tidl.Forsvarsk.)0-0
LeftoversBønder i byen0-10
Energie Oslo (tidl.Kvernb.miljøbhg)Frigg Jr Blå3-2
De som egentlig vant (tidl.Forsvarsk.)Leftovers2-0
Bønder i byenEnergie Oslo (tidl.Kvernb.miljøbhg)1-1
Frigg Jr BlåLeftovers3-0
De som egentlig vant (tidl.Forsvarsk.)Bønder i byen1-4
Energie Oslo (tidl.Kvernb.miljøbhg)Leftovers9-0
Frigg Jr BlåBønder i byen1-3
De som egentlig vant (tidl.Forsvarsk.)Energie Oslo (tidl.Kvernb.miljøbhg)3-1
Pulje 9
DDD FKNorrisman2-2
Headhunters FCNapoli0-7
NabolagetDDD FK4-1
NorrismanHeadhunters FC6-0
NapoliNabolaget1-2
DDD FKHeadhunters FC2-0
NorrismanNapoli0-1
NabolagetHeadhunters FC6-0
DDD FKNapoli1-2
NorrismanNabolaget0-2
Pulje 8
FrikktatorsStut FC2-1
Spellagå 2014FC Björnligan3-0
StovnerguttaFrikktators2-1
Stut FCSpellagå 20142-3
FC BjörnliganStovnergutta3-3
FrikktatorsSpellagå 20142-2
Stut FCFC Björnligan3-1
StovnerguttaSpellagå 20143-2
FrikktatorsFC Björnligan2-0
Stut FCStovnergutta2-3
Pulje 7
Fantasy FutsalBurmico FC7-0
Godfoten BKBeast Coast FK4-3
VengaboysFantasy Futsal2-3
Burmico FCGodfoten BK1-2
Beast Coast FKVengaboys2-0
Fantasy FutsalGodfoten BK4-2
Burmico FCBeast Coast FK0-2
VengaboysGodfoten BK2-1
Fantasy FutsalBeast Coast FK1-0
Burmico FCVengaboys1-2
Pulje 6
De TilfeldigeVestkantens utvalgte2-0
BaklengsSleivdal0-3
ShottasDe Tilfeldige0-2
Vestkantens utvalgteBaklengs10-1
SleivdalShottas2-0
De TilfeldigeBaklengs8-0
Vestkantens utvalgteSleivdal3-0
ShottasBaklengs0-2
De TilfeldigeSleivdal2-1
Vestkantens utvalgteShottas2-0
Pulje 5
OSI FutsalFC Brazzers Oslo0-3
Snill FKØsterdalsjønn1-2
Brun Standard FutsalOSI Futsal0-3
FC Brazzers OsloSnill FK4-0
ØsterdalsjønnBrun Standard Futsal2-1
OSI FutsalSnill FK2-1
FC Brazzers OsloØsterdalsjønn3-0
Brun Standard FutsalSnill FK3-3
OSI FutsalØsterdalsjønn0-1
FC Brazzers OsloBrun Standard Futsal4-1
Pulje 4
Hamar Døves FutsalF.C. NOlook1-2
Young MoneyEtt poeng2-8
FossballHamar Døves Futsal4-0
F.C. NOlookYoung Money4-3
Ett poengFossball5-0
Hamar Døves FutsalYoung Money0-5
F.C. NOlookEtt poeng0-5
FossballYoung Money2-1
Hamar Døves FutsalEtt poeng0-7
F.C. NOlookFossball3-1
Pulje 3
Hasle LørenEddie Athletic1-2
Som StarsRykkinn Futsal0-2
Nero Tattoo F.C.Hasle Løren2-0
Eddie AthleticSom Stars2-0
Rykkinn FutsalNero Tattoo F.C.1-1
Hasle LørenSom Stars2-0
Eddie AthleticRykkinn Futsal3-2
Nero Tattoo F.C.Som Stars2-0
Hasle LørenRykkinn Futsal0-3
Eddie AthleticNero Tattoo F.C.3-3
Pulje 2
Pak StarØst Futsal1-6
KeegAthletic Bendovèr5-1
FC SharksPak Star7-0
Øst FutsalKeeg1-3
Athletic BendovèrFC Sharks1-3
Pak StarKeeg1-8
Øst FutsalAthletic Bendovèr4-1
FC SharksKeeg1-1
Pak StarAthletic Bendovèr2-6
Øst FutsalFC Sharks2-0
Pulje 1
HøvikEliteØL United1-4
STR8BallinDynamo Diggesen0-2
Pen IdrettsselskapHøvikElite6-0
ØL UnitedSTR8Ballin2-0
Dynamo DiggesenPen Idrettsselskap3-0
HøvikEliteSTR8Ballin2-0
ØL UnitedDynamo Diggesen1-10
Pen IdrettsselskapSTR8Ballin2-0
HøvikEliteDynamo Diggesen0-9
ØL UnitedPen Idrettsselskap2-1