Turneringer

Turnering 84 - Kristiansand - 2015-01-11

Arena Gimlehallen

Vinner vanlig klasse Laksekongan
Sølv vanlig klasse Hllen Futsal Elite (tidl.Gullungene)

Finale
LaksekonganHøllen Futsal Elite (tidl.Gullungene)6-1
Semifinale
Høllen Futsal Elite (tidl.Gullungene)Balotellitubbies1-0
Kilimanjaro BoysLaksekongan0-6
Kvartfinale
LakselusaHøllen Futsal Elite (tidl.Gullungene)0-5
BalotellitubbiesTobienborg Futsal0-1
Kilimanjaro BoysPauls Disipler1-0
LaksekonganLos azules claros3-0
Mellomspill
ValpenePauls Disipler0-1
FC CataloniaTobienborg Futsal1-2
Pulje 5
Høllen Futsal Elite (tidl.Gullungene)Bristøl Rovers2-0
Los azules clarosIsbil4-0
Maskin UnitedHøllen Futsal Elite (tidl.Gullungene)1-2
Bristøl RoversLos azules claros1-6
IsbilMaskin United0-3
Høllen Futsal Elite (tidl.Gullungene)Los azules claros0-0
Bristøl RoversIsbil4-1
Maskin UnitedLos azules claros1-6
Høllen Futsal Elite (tidl.Gullungene)Isbil12-0
Bristøl RoversMaskin United2-0
Pulje 4
FC VushtrriaLaksekongan0-2
FC PortoOftenes IL1-0
Tobienborg FutsalFC Vushtrria4-1
LaksekonganFC Porto5-0
Oftenes ILTobienborg Futsal0-1
FC VushtrriaFC Porto4-3
LaksekonganOftenes IL3-0
Tobienborg FutsalFC Porto3-0
FC VushtrriaOftenes IL1-1
LaksekonganTobienborg Futsal3-0
Pulje 3
FC CataloniaABT's hjelpere2-1
DisneyKilimanjaro Boys0-2
Gim-KamFC Catalonia1-2
ABT's hjelpereDisney3-1
Kilimanjaro BoysGim-Kam1-0
FC CataloniaDisney5-0
ABT's hjelpereKilimanjaro Boys0-3
Gim-KamDisney5-2
FC CataloniaKilimanjaro Boys2-3
ABT's hjelpereGim-Kam5-0
Pulje 2
BalotellitubbiesSnadder FC3-0
Pauls DisiplerBeastmode2-1
Young BoysBalotellitubbies0-1
Snadder FCPauls Disipler0-3
BeastmodeYoung Boys2-1
BalotellitubbiesPauls Disipler0-0
Snadder FCBeastmode0-3
Young BoysPauls Disipler1-0
BalotellitubbiesBeastmode4-0
Snadder FCYoung Boys0-3
Pulje 1
La MasiaValpene1-9
LakselusaMagesekken3-1
El CartelLa Masia5-1
ValpeneLakselusa1-2
MagesekkenEl Cartel1-4
La MasiaLakselusa0-5
ValpeneMagesekken5-0
El CartelLakselusa1-1
La MasiaMagesekken1-9
ValpeneEl Cartel2-0