Turneringer

Turnering 59 - Trondheim - 2015-01-23

Arena Nidelvhallen

Vinner vanlig klasse Joga Bonitos Tr.heim
Sølv vanlig klasse N'koloKolo

Finale
N'koloKoloJoga Bonitos Tr.heim0-5
Semifinale
Faxe Kondi FutsalN'koloKolo1-4
Joga Bonitos Tr.heimFritt Fall3-0
Kvartfinale
Faxe Kondi FutsalTeam Fivert5-0
FC Svare & BergN'koloKolo0-4
Joga Bonitos Tr.heimValø aka Messi (tidl.Ratzeputz Futsal)3-2
Namsos BroncosFritt Fall2-3
1/8-finale
FC R�de Stjerne 69Faxe Kondi Futsal0-7
Energi FutsalTeam Fivert0-3
FC Svare & BergSlovak Team (tidl.Galia)5-1
N'koloKoloJacuzzibros (tidl.Liggeunderlaget)2-1
Joga Bonitos Tr.heimLekent 20111-0
Jalla Futsal OFValø aka Messi (tidl.Ratzeputz Futsal)0-4
Namsos BroncosFredrikshald Vorspiel Club3-2
Fritt FallRSK2-0
Pulje 6
Team FivertSlovak Team (tidl.Galia)2-2
Bring CargoFC Superheroes1-2
Jalla Futsal OFTeam Fivert0-0
Slovak Team (tidl.Galia)Bring Cargo1-1
FC SuperheroesJalla Futsal OF0-2
Team FivertBring Cargo3-1
Slovak Team (tidl.Galia)FC Superheroes5-1
Jalla Futsal OFBring Cargo6-0
Team FivertFC Superheroes6-1
Slovak Team (tidl.Galia)Jalla Futsal OF0-2
Pulje 5
Jacuzzibros (tidl.Liggeunderlaget)Faxe Kondi Futsal1-1
Supa Hot FireJoga Bonitos Tr.heim0-6
Lompa FCJacuzzibros (tidl.Liggeunderlaget)2-5
Faxe Kondi FutsalSupa Hot Fire5-1
Joga Bonitos Tr.heimLompa FC7-0
Jacuzzibros (tidl.Liggeunderlaget)Supa Hot Fire4-3
Faxe Kondi FutsalJoga Bonitos Tr.heim1-2
Lompa FCSupa Hot Fire3-7
Jacuzzibros (tidl.Liggeunderlaget)Joga Bonitos Tr.heim1-6
Faxe Kondi FutsalLompa FC8-2
Pulje 4
N'koloKoloLekent 20115-0
Fredrikshald Vorspiel ClubIlluminati confirmed4-0
Vestkanten jr.N'koloKolo0-2
Lekent 2011Fredrikshald Vorspiel Club1-4
Illuminati confirmedVestkanten jr.2-0
N'koloKoloFredrikshald Vorspiel Club1-0
Lekent 2011Illuminati confirmed4-0
Vestkanten jr.Fredrikshald Vorspiel Club3-5
N'koloKoloIlluminati confirmed3-5
Lekent 2011Vestkanten jr.6-2
Pulje 3
Blod, svette og null griningFC Svare & Berg0-19
BarneskirennSuper Robot Monkey Team0-6
RSKBlod, svette og null grining4-0
FC Svare & BergBarneskirenn11-0
Super Robot Monkey TeamRSK0-1
Blod, svette og null griningBarneskirenn1-6
FC Svare & BergSuper Robot Monkey Team4-0
RSKBarneskirenn6-2
Blod, svette og null griningSuper Robot Monkey Team0-10
FC Svare & BergRSK4-0
Pulje 2
Fritt FallTrondheim Réal8-0
KisThe Expendables0-2
Energi FutsalFritt Fall3-2
Trondheim RéalKis2-0
The ExpendablesEnergi Futsal0-7
Fritt FallKis2-0
Trondheim RéalThe Expendables1-2
Energi FutsalKis2-0
Fritt FallThe Expendables6-0
Trondheim RéalEnergi Futsal1-3
Pulje 1
Valø aka Messi (tidl.Ratzeputz Futsal)I now pronounce you Moa & Stig3-2
BædæzFC R�de Stjerne 690-2
Namsos BroncosValø aka Messi (tidl.Ratzeputz Futsal)2-1
I now pronounce you Moa & StigBædæz5-1
FC R�de Stjerne 69Namsos Broncos2-1
Valø aka Messi (tidl.Ratzeputz Futsal)Bædæz12-1
I now pronounce you Moa & StigFC R�de Stjerne 692-3
Namsos BroncosBædæz12-0
Valø aka Messi (tidl.Ratzeputz Futsal)FC R�de Stjerne 691-2
I now pronounce you Moa & StigNamsos Broncos1-5