Turneringer

Turnering 113 - Oslo - 2016-01-29

Arena Ekeberghallen

Vinner vanlig klasse Futsalforeningen Blerbrua
Sølv vanlig klasse Bosna Futsal

Finale
Futsalforeningen BølerbruaBosna Futsal2-1
Semifinale
Hvit R�d Oslo FutsalFutsalforeningen Bølerbrua1-2
Bosna FutsalSigma Gutta5-0
Kvartfinale
The BabesHvit R�d Oslo Futsal0-4
TricepsFutsalforeningen Bølerbrua0-1
Puerta FCBosna Futsal2-3
Veitvet SK FutsalSigma Gutta0-1
1/8-finale
The BabesOSI Futsal3-1
Athletic QuadraticoHvit R�d Oslo Futsal1-2
FC FutsalinhoTriceps2-3
FetHeim UnitedFutsalforeningen Bølerbrua0-0
Lokomotiv FCPuerta FC0-1
Bosna FutsalWild Cats2-1
Veitvet SK FutsalManchester Titty BK5-2
1405 PoundersSigma Gutta0-1
Pulje 7
Headhunters FCVeitvet SK Futsal0-4
Selecticos (tidl.TBA)OSI Futsal2-2
Team Zlatan 2013Headhunters FC9-0
Veitvet SK FutsalSelecticos (tidl.TBA)3-3
OSI FutsalTeam Zlatan 20134-1
Headhunters FCSelecticos (tidl.TBA)3-3
Veitvet SK FutsalOSI Futsal2-1
Team Zlatan 2013Selecticos (tidl.TBA)1-2
Headhunters FCOSI Futsal0-3
Veitvet SK FutsalTeam Zlatan 20133-0
Pulje 6
Futsalforeningen BølerbruaHvit R�d Oslo Futsal1-0
Patetico de madridBosna Futsal2-5
Currently UnknownFutsalforeningen Bølerbrua1-0
Hvit R�d Oslo FutsalPatetico de madrid4-0
Bosna FutsalCurrently Unknown2-1
Futsalforeningen BølerbruaPatetico de madrid3-1
Hvit R�d Oslo FutsalBosna Futsal0-1
Currently UnknownPatetico de madrid4-2
Futsalforeningen BølerbruaBosna Futsal1-2
Hvit R�d Oslo FutsalCurrently Unknown5-1
Pulje 5
The UnknownsPersonskadeforbundet0-2
Lokomotiv FCViva La Vestby3-2
TricepsThe Unknowns4-0
PersonskadeforbundetLokomotiv FC2-2
Viva La VestbyTriceps0-1
The UnknownsLokomotiv FC0-5
PersonskadeforbundetViva La Vestby0-5
TricepsLokomotiv FC0-1
The UnknownsViva La Vestby1-4
PersonskadeforbundetTriceps0-4
Pulje 4
FutsalboysZizous2-0
FetHeim UnitedNesoddgutta3-0
Wild CatsFutsalboys2-0
ZizousFetHeim United0-2
NesoddguttaWild Cats0-2
FutsalboysFetHeim United1-2
ZizousNesoddgutta0-2
Wild CatsFetHeim United0-2
FutsalboysNesoddgutta4-1
ZizousWild Cats0-2
Pulje 3
Hyllands ArméElvars Disipler2-0
Frogner IdrettsforeningFC Futsalinho1-3
Manchester Titty BKHyllands Armé1-0
Elvars DisiplerFrogner Idrettsforening2-0
FC FutsalinhoManchester Titty BK4-0
Hyllands ArméFrogner Idrettsforening0-0
Elvars DisiplerFC Futsalinho0-3
Manchester Titty BKFrogner Idrettsforening4-3
Hyllands ArméFC Futsalinho2-1
Elvars DisiplerManchester Titty BK1-3
Pulje 2
Puerta FCBest uten ball 20165-2
Sigma GuttaLukk Beina FC4-1
Athletic QuadraticoPuerta FC2-0
Best uten ball 2016Sigma Gutta1-4
Lukk Beina FCAthletic Quadratico1-4
Puerta FCSigma Gutta2-5
Best uten ball 2016Lukk Beina FC1-2
Athletic QuadraticoSigma Gutta1-1
Puerta FCLukk Beina FC5-0
Best uten ball 2016Athletic Quadratico0-6
Pulje 1
Legen, wait for it, dary FK.The Babes0-4
1405 PoundersLegen, wait for it, dary FK.2-0
The Babes1405 Pounders3-0
Legen, wait for it, dary FK.The Babes1-2
1405 PoundersLegen, wait for it, dary FK.5-1
The Babes1405 Pounders3-2